TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het zit ex-marinier Joey (Statham) niet mee. Hij is dakloos, heeft geen cent te makken en hij moet binnenkort voor de krijgsraad verschijnen.
Als Joey in Hummingbird moet vluchten voor een drugsbende, belandt hij bij toeval in een luxe penthouse. Omdat het appartement toch leegstaat, besluit de dakloze ex-militair er maar een tijdje te gaan wonen. Dat biedt hem meteen de kans om een nieuw leven te beginnen. En dat doet Joey dan ook: hij neemt een andere identiteit aan en vindt een baantje als afwasser in een restaurant.
Zijn baas, een louche onderwereldfiguur, heeft al snel door dat Joey meer kan dan alleen borden wassen en stelt hem aan als zijn bodyguard. Zo raakt Joey betrokken bij allerhande schimmige zaakjes.
Dat betekent dat Statham er hier en daar wel flink op los mag knokken. Zeker als een dierbare wordt vermoord en Joey – hoe kan het ook anders – zweert haar moordenaar te pakken.
Dit is niet de eerste film waarin Jason Statham een dakloze speelt. In 2012 was hij in Safe ook al te zien als zwerver.
Alle opnames van Hummingbird vonden 's avonds en 's nachts plaats, op plekken in Londen waar veel daklozen komen. Veel van de zwervers die je in de film ziet zijn echte Londense daklozen.
Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'
12:29Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima