TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Film1 Première laat de kijkers vanavond vanaf 20:30 uur eens flink zwijmelen. De zender zendt namelijk de romantische dramafilm I Met a Girl uit.
Wie bij 'romantiek' en 'drama' meteen afhaakt, vragen we alsnog even te wachten. I Met a Girl is namelijk veel meer dan enkel een zwijmelfilm.
Deze Australische productie draait vooral om Devon (Brenton Thwaites), een beginnend singer-songwriter die leidt aan schizofrenie en wordt verzorgd door zijn oudere broer. Wanneer Devon Lucy (Lily Sullivan) ontmoet, is hij meteen verliefd, maar wanneer hij haar wil voorstellen aan zijn broer komt ze niet opdagen. Hij start daarom een spannende zoektocht om haar te vinden. Alleen is de vraag: bestaat ze echt of zit ze enkel in zijn hoofd?
Schizofrenie
Voor het maken van deze film ging regisseur Luke Eve zeker niet over één nacht ijs. Hij deed vooraf grondig onderzoek naar geestelijke gezondheid en liet het script zelfs lezen aan een betrokken gezondheidsorganisatie. Toch wil hij de film niet beschrijven als een 'harde weergave' van deze psychologische aandoening. "Het gaat over iemand met schizofrenie, maar verpakt in een fantastisch liefdesverhaal", aldus de regisseur.
I Met a Girl is vanavond om 20:30 uur te zien op Film1 Première of kijk 'm terug op Film1 On Demand.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster