TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Film1 Première laat de kijkers vanavond vanaf 20:30 uur eens flink zwijmelen. De zender zendt namelijk de romantische dramafilm I Met a Girl uit.
Wie bij 'romantiek' en 'drama' meteen afhaakt, vragen we alsnog even te wachten. I Met a Girl is namelijk veel meer dan enkel een zwijmelfilm.
Deze Australische productie draait vooral om Devon (Brenton Thwaites), een beginnend singer-songwriter die leidt aan schizofrenie en wordt verzorgd door zijn oudere broer. Wanneer Devon Lucy (Lily Sullivan) ontmoet, is hij meteen verliefd, maar wanneer hij haar wil voorstellen aan zijn broer komt ze niet opdagen. Hij start daarom een spannende zoektocht om haar te vinden. Alleen is de vraag: bestaat ze echt of zit ze enkel in zijn hoofd?
Schizofrenie
Voor het maken van deze film ging regisseur Luke Eve zeker niet over één nacht ijs. Hij deed vooraf grondig onderzoek naar geestelijke gezondheid en liet het script zelfs lezen aan een betrokken gezondheidsorganisatie. Toch wil hij de film niet beschrijven als een 'harde weergave' van deze psychologische aandoening. "Het gaat over iemand met schizofrenie, maar verpakt in een fantastisch liefdesverhaal", aldus de regisseur.
I Met a Girl is vanavond om 20:30 uur te zien op Film1 Première of kijk 'm terug op Film1 On Demand.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'
20:33Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is