TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het regent. En niet zo'n beetje ook. Niet echt een goed moment om een lekke band te krijgen, maar het gebeurt een huisvader en zijn gezinnetje toch.
Terwijl hij de band probeert te verwisselen, rijdt een limousine zijn vrouw aan. De passagier, een bekende acteur, wil doorrijden.
Chauffeur Ed (John Cusack) ziet dat niet zitten. Hij neemt de familie in Identity mee naar een motel in de middle of nowhere.
Naarmate de avond vordert komen er daar steeds meer mensen aan. Als het noodweer op zijn hoogtepunt is, kan er niemand meer weg.
En dan gebeurt het: een voor een worden de gasten vermoord. Wie zit daarachter?
Is het de veroordeelde moordenaar (Jake Busey), zijn begeleider – politieman Rhodes (Ray Liotta) – of misschien toch de huisvader (John C. McGinley)?
Identity is spannend omdat niemand weet wie de moordenaar is. De personages vertrouwen elkaar dus voor geen meter: iedereen kan de dader zijn.
De makers van de film wilden koste wat kost voorkomen dat de clou van de film uit zou lekken. Daar hadden ze een slim trucje voor.
Ze namen meerdere eindes op. Zo wisten de cast en crew niet welk einde de film zou halen, dus konden ze het ook niet verklappen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?