TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Chantal van Gastel schrijft chicklitbestsellers als Zwaar Verliefd!, die verslonden worden door een trouwe doelgroep van jonge vrouwen.
Voor de film Ik Wist Het verfilmde Jamel Aattache een scenario van René Molenaar naar het gelijknamige boek van Van Gastel, en daarmee was het team achter Zwaar Verliefd! weer compleet.
De eigenzinnige Mia (Sigrid ter Napel) verruilt de marketingwereld na een heldere wensdroom voor een eigen bloemenwinkel in een pittoresk stadje. En dan ontmoet ze ook nog eens de man uit diezelfde dromen voor haar deur. Dit kan geen toeval zijn... Maar als er zich vervolgens nóg een man aandient, is Mia in hevige twijfel. Wie moet ze kiezen?
Sigrid ten Napel is overtuigend als charmante jonge vrouw, maar voor de rest hebben vrijwel alle bijpersonages weinig inhoud. Dat was te verwachten, want ook in Zwaar Verliefd! en de opvolger daarvan voegden de bijrollen niet veel toe. Gelukkig blijft Ik Wist Het wel verschoond van komisch bedoelde slapstick.
Complimenten voor de styling van Mia: haar pastelkleurige, jaren 50-achtige outfits zijn stijlvast, karakteristiek en zoet.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025