TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Chantal van Gastel schrijft chicklitbestsellers als Zwaar Verliefd!, die verslonden worden door een trouwe doelgroep van jonge vrouwen.
Voor de film Ik Wist Het verfilmde Jamel Aattache een scenario van René Molenaar naar het gelijknamige boek van Van Gastel, en daarmee was het team achter Zwaar Verliefd! weer compleet.
De eigenzinnige Mia (Sigrid ter Napel) verruilt de marketingwereld na een heldere wensdroom voor een eigen bloemenwinkel in een pittoresk stadje. En dan ontmoet ze ook nog eens de man uit diezelfde dromen voor haar deur. Dit kan geen toeval zijn... Maar als er zich vervolgens nóg een man aandient, is Mia in hevige twijfel. Wie moet ze kiezen?
Sigrid ten Napel is overtuigend als charmante jonge vrouw, maar voor de rest hebben vrijwel alle bijpersonages weinig inhoud. Dat was te verwachten, want ook in Zwaar Verliefd! en de opvolger daarvan voegden de bijrollen niet veel toe. Gelukkig blijft Ik Wist Het wel verschoond van komisch bedoelde slapstick.
Complimenten voor de styling van Mia: haar pastelkleurige, jaren 50-achtige outfits zijn stijlvast, karakteristiek en zoet.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten