TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Chantal van Gastel schrijft chicklitbestsellers als Zwaar Verliefd!, die verslonden worden door een trouwe doelgroep van jonge vrouwen.
Voor de film Ik Wist Het verfilmde Jamel Aattache een scenario van René Molenaar naar het gelijknamige boek van Van Gastel, en daarmee was het team achter Zwaar Verliefd! weer compleet.
De eigenzinnige Mia (Sigrid ter Napel) verruilt de marketingwereld na een heldere wensdroom voor een eigen bloemenwinkel in een pittoresk stadje. En dan ontmoet ze ook nog eens de man uit diezelfde dromen voor haar deur. Dit kan geen toeval zijn... Maar als er zich vervolgens nóg een man aandient, is Mia in hevige twijfel. Wie moet ze kiezen?
Sigrid ten Napel is overtuigend als charmante jonge vrouw, maar voor de rest hebben vrijwel alle bijpersonages weinig inhoud. Dat was te verwachten, want ook in Zwaar Verliefd! en de opvolger daarvan voegden de bijrollen niet veel toe. Gelukkig blijft Ik Wist Het wel verschoond van komisch bedoelde slapstick.
Complimenten voor de styling van Mia: haar pastelkleurige, jaren 50-achtige outfits zijn stijlvast, karakteristiek en zoet.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij