TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Independence Day: Resurgence is het vervolg op de blockbuster Independence Day uit 1996. In die film zorgde president Whitmore samen met straaljagerpiloot Hiller en wetenschapper Levinson ervoor dat een buitenaardse invasie mislukte.
In Independence Day: Resurgence is het inmiddels twintig jaar verder. Na de invasie uit het eerste deel is de mensheid begonnen met het bouwen van een geavanceerd afweersysteem. Aanvallen vanuit de ruimte zouden nu onmogelijk moeten zijn. Zouden.
Vlak voor de twintigste verjaardag van Independence Day gebeuren er ineens vreemde dingen. Ex-president Whitmore (Bill Pullman) begint rare dingen te tekenen. Wetenschapper David Levinson (Jeff Goldbum) is in Afrika om een eerder neergestort ruimteschip te onderzoeken dat begint te sputteren.
Dat is op zich al gek. Het wordt nog veel gekker als Levinson ontdekt wat er buiten de dampkring van de aarde gebeurt. Het moederschip – net zo groot als de Atlantische Oceaan – hangt ook in de buurt.
De strijd barst in Independence Day: Resurgence weer goed los. Jake (Liam Hemsworth) en zijn vriend en collega Dylan (Jessie T. Usher) – de zoon van Hiller uit Independence Day – gaan voorop in de strijd.
Independence Day: Resurgence is op donderdag 3 april 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
De TV van gisteren: beestenboel in Help, Mijn Man is Klusser roept veel reacties op
19:03Dit zijn de deelnemers van het derde seizoen van Stars on Stage
18:54Hélène Hendriks blikt vooruit op The Winner Takes It All: 'Heel erg veel zin in'
13:57Jan Smit laat zich eindelijk overhalen tot een duet in de laatste aflevering van Beste Zangers
13:25Deze twee deelnemers van De Bondgenoten hebben spijt dat ze naar huis zijn gegaan