TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Independence Day: Resurgence is het vervolg op de blockbuster Independence Day uit 1996. In die film zorgde president Whitmore samen met straaljagerpiloot Hiller en wetenschapper Levinson ervoor dat een buitenaardse invasie mislukte.
In Independence Day: Resurgence is het inmiddels twintig jaar verder. Na de invasie uit het eerste deel is de mensheid begonnen met het bouwen van een geavanceerd afweersysteem.
Aanvallen vanuit de ruimte zouden nu onmogelijk moeten zijn. Zouden.
Vlak voor de twintigste verjaardag van Independence Day gebeuren er ineens vreemde dingen.
Ex-president Whitmore (Bill Pullman) begint rare dingen te tekenen. Wetenschapper David Levinson (Jeff Goldbum) is in Afrika om een eerder neergestort ruimteschip te onderzoeken dat begint te sputteren.
Dat is op zich al gek. Het wordt nog veel gekker als Levinson ontdekt wat er buiten de dampkring van de aarde gebeurt. Het moederschip – net zo groot als de Atlantische Oceaan – hangt ook in de buurt.
De strijd barst in Independence Day: Resurgence weer goed los. Jake (Liam Hemsworth) en zijn vriend en collega Dylan (Jessie T. Usher) – de zoon van Hiller uit Independence Day – gaan voorop in de strijd.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws