TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Waar Iron Sky al bizar en over the top was, doet vervolg Iron Sky: The Coming Race er nog een schepje bovenop.
Het is 2047 en 29 jaar geleden heeft een nucleaire oorlog de aarde onleefbaar gemaakt. Het is een kleine groep mensen gelukt om te vluchten naar de verlaten nazi-basis op de maan. Ze komen erachter dat diep in het midden van de aarde een mogelijke redding voor de mensheid ligt. Om dat te vinden moeten ze het alleen wel opnemen tegen de Vril; een ras van reptielen die op aarde zijn gekomen in de tijd van de dinosauriërs.
Ze houden zich schuil in de kern van de aarde. Ze hebben zich door gedaanteverwisseling voorgedaan als mensen en de ergste wereldleiders uit de geschiedenis voorgebracht.
Eigenlijk gaat Iron Sky: The Coming Race niet om het verhaal, maar meer om de curiositeitswaarde.
Het Vril-ras bestaat uit een wel heel bijzonder gezelschap van bekende personen: Romeinse keizer Caligula, Jozef Stalin, Paus Gregorius VIII, Osama Bin Laden, Adolf Hitler, Mark Zuckerberg, Margaret Thatcher, Genghis Khan, Kim Jong Un, Mao Zedong, de Oegandese dictator Idi Amin Dada en de Finse president Urho Kekkonen.
In een scène van Iron Sky: The Coming Race zitten ze aan tafel als in Het laatste avondmaal van Leonardo Da Vinci.
Iron Sky: The Coming Race is op donderdag 10 april 2025 om 23:25 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'