TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Waar Iron Sky al bizar en over the top was, doet vervolg Iron Sky: The Coming Race er nog een schepje bovenop.
Het is 2047 en 29 jaar geleden heeft een nucleaire oorlog de aarde onleefbaar gemaakt. Het is een kleine groep mensen gelukt om te vluchten naar de verlaten nazi-basis op de maan. Ze komen erachter dat diep in het midden van de aarde een mogelijke redding voor de mensheid ligt. Om dat te vinden moeten ze het alleen wel opnemen tegen de Vril; een ras van reptielen die op aarde zijn gekomen in de tijd van de dinosauriërs.
Ze houden zich schuil in de kern van de aarde. Ze hebben zich door gedaanteverwisseling voorgedaan als mensen en de ergste wereldleiders uit de geschiedenis voorgebracht.
Eigenlijk gaat Iron Sky: The Coming Race niet om het verhaal, maar meer om de curiositeitswaarde.
Het Vril-ras bestaat uit een wel heel bijzonder gezelschap van bekende personen: Romeinse keizer Caligula, Jozef Stalin, Paus Gregorius VIII, Osama Bin Laden, Adolf Hitler, Mark Zuckerberg, Margaret Thatcher, Genghis Khan, Kim Jong Un, Mao Zedong, de Oegandese dictator Idi Amin Dada en de Finse president Urho Kekkonen.
In een scène van Iron Sky: The Coming Race zitten ze aan tafel als in Het laatste avondmaal van Leonardo Da Vinci.
Iron Sky: The Coming Race is op donderdag 10 april 2025 om 23:25 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)