TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Waar Iron Sky al bizar en over the top was, doet vervolg Iron Sky: The Coming Race er nog een schepje bovenop.
Het is 2047 en 29 jaar geleden heeft een nucleaire oorlog de aarde onleefbaar gemaakt. Het is een kleine groep mensen gelukt om te vluchten naar de verlaten nazi-basis op de maan. Ze komen erachter dat diep in het midden van de aarde een mogelijke redding voor de mensheid ligt. Om dat te vinden moeten ze het alleen wel opnemen tegen de Vril; een ras van reptielen die op aarde zijn gekomen in de tijd van de dinosauriërs.
Ze houden zich schuil in de kern van de aarde. Ze hebben zich door gedaanteverwisseling voorgedaan als mensen en de ergste wereldleiders uit de geschiedenis voorgebracht.
Eigenlijk gaat Iron Sky: The Coming Race niet om het verhaal, maar meer om de curiositeitswaarde.
Het Vril-ras bestaat uit een wel heel bijzonder gezelschap van bekende personen: Romeinse keizer Caligula, Jozef Stalin, Paus Gregorius VIII, Osama Bin Laden, Adolf Hitler, Mark Zuckerberg, Margaret Thatcher, Genghis Khan, Kim Jong Un, Mao Zedong, de Oegandese dictator Idi Amin Dada en de Finse president Urho Kekkonen.
In een scène van Iron Sky: The Coming Race zitten ze aan tafel als in Het laatste avondmaal van Leonardo Da Vinci.
Iron Sky: The Coming Race is op donderdag 10 april 2025 om 23:25 uur te zien op RTL 7.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?