TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
1216. Het kasteel van de Engelse Gilbert De Vesci (David Rintoul) wordt constant aangevallen door de Keltische clan van Maddog. Maddogs aanvalstactieken zijn onbegrensd, zeker nu zijn zoon bij een aanval is gestorven.
Gilbert die nu op sterven ligt stuurt zijn zoon Hubert (Tom Rhys Harries) in Ironclad: Battle for Blood naar zijn neef Guy de Lusignan (Tom Austen). Deze neef kan wel eens de missende schakel zijn in hun gevecht.
Guy is echter alleen bereid te vechten tegen een goede vergoeding. Samen met een aantal huurlingen voegt Guy zich bij Hubert en zijn familie in hun strijd tegen de clan, maar de aanvallen blijven maar eindeloos doorgaan. Hoe lang gaat het kasteel standhouden tegen dit wapengekletter?
Veel Hollywoodproducties worden wegens budgetoverwegingen buiten de Verenigde Staten opgenomen, zo werd Ironclad: Battle for Blood in Servië opgenomen. Om nog meer geld te besparen moesten alle acteurs en figuranten hedendaagse schoenen in plaats van middeleeuws schoeisel dragen. Uiteraard werden die moderne schoenen een beetje gecamoufleerd.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: 2,2 miljoen mensen zien intocht van Sinterklaas en daarmee ook eerbetoon aan Dieuwertje Blok
06:47Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
