TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
1216. Het kasteel van de Engelse Gilbert De Vesci (David Rintoul) wordt constant aangevallen door de Keltische clan van Maddog. Maddogs aanvalstactieken zijn onbegrensd, zeker nu zijn zoon bij een aanval is gestorven.
Gilbert die nu op sterven ligt stuurt zijn zoon Hubert (Tom Rhys Harries) in Ironclad: Battle for Blood naar zijn neef Guy de Lusignan (Tom Austen). Deze neef kan wel eens de missende schakel zijn in hun gevecht.
Guy is echter alleen bereid te vechten tegen een goede vergoeding. Samen met een aantal huurlingen voegt Guy zich bij Hubert en zijn familie in hun strijd tegen de clan, maar de aanvallen blijven maar eindeloos doorgaan. Hoe lang gaat het kasteel standhouden tegen dit wapengekletter?
Veel Hollywoodproducties worden wegens budgetoverwegingen buiten de Verenigde Staten opgenomen, zo werd Ironclad: Battle for Blood in Servië opgenomen. Om nog meer geld te besparen moesten alle acteurs en figuranten hedendaagse schoenen in plaats van middeleeuws schoeisel dragen. Uiteraard werden die moderne schoenen een beetje gecamoufleerd.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo