TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
1216. Het kasteel van de Engelse Gilbert De Vesci (David Rintoul) wordt constant aangevallen door de Keltische clan van Maddog. Maddogs aanvalstactieken zijn onbegrensd, zeker nu zijn zoon bij een aanval is gestorven.
Gilbert die nu op sterven ligt stuurt zijn zoon Hubert (Tom Rhys Harries) in Ironclad: Battle for Blood naar zijn neef Guy de Lusignan (Tom Austen). Deze neef kan wel eens de missende schakel zijn in hun gevecht.
Guy is echter alleen bereid te vechten tegen een goede vergoeding. Samen met een aantal huurlingen voegt Guy zich bij Hubert en zijn familie in hun strijd tegen de clan, maar de aanvallen blijven maar eindeloos doorgaan. Hoe lang gaat het kasteel standhouden tegen dit wapengekletter?
Veel Hollywoodproducties worden wegens budgetoverwegingen buiten de Verenigde Staten opgenomen, zo werd Ironclad: Battle for Blood in Servië opgenomen. Om nog meer geld te besparen moesten alle acteurs en figuranten hedendaagse schoenen in plaats van middeleeuws schoeisel dragen. Uiteraard werden die moderne schoenen een beetje gecamoufleerd.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025