TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
1216. Het kasteel van de Engelse Gilbert De Vesci (David Rintoul) wordt constant aangevallen door de Keltische clan van Maddog. Maddogs aanvalstactieken zijn onbegrensd, zeker nu zijn zoon bij een aanval is gestorven.
Gilbert die nu op sterven ligt stuurt zijn zoon Hubert (Tom Rhys Harries) in Ironclad: Battle for Blood naar zijn neef Guy de Lusignan (Tom Austen). Deze neef kan wel eens de missende schakel zijn in hun gevecht.
Guy is echter alleen bereid te vechten tegen een goede vergoeding. Samen met een aantal huurlingen voegt Guy zich bij Hubert en zijn familie in hun strijd tegen de clan, maar de aanvallen blijven maar eindeloos doorgaan. Hoe lang gaat het kasteel standhouden tegen dit wapengekletter?
Veel Hollywoodproducties worden wegens budgetoverwegingen buiten de Verenigde Staten opgenomen, zo werd Ironclad: Battle for Blood in Servië opgenomen. Om nog meer geld te besparen moesten alle acteurs en figuranten hedendaagse schoenen in plaats van middeleeuws schoeisel dragen. Uiteraard werden die moderne schoenen een beetje gecamoufleerd.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen