TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse komiek Jon Stewart werd groot met The Daily Show, die hij van 1999 tot en met 2015 presenteerde. In die periode groeide het programma uit tot de belangrijkste satirische nieuwsshow van de Verenigde Staten, vooral om de manier waarop Stewart het Amerikaanse politieke systeem aanpakte.
Die kritische houding komt ook terug in Irresistible, Stewarts tweede film als regisseur en scenarioschrijver. Gary (Steve Carell) is campagnestrateeg voor de Democraten. Na de verloren presidentsverkiezingen van 2016 richt hij zijn aandacht op het kleinere werk: hij gaat ex-marinier Jack (Chris Cooper) helpen burgemeester van een conservatief stadje in Wisconsin te worden. De Republikeinen laten dat niet zomaar gebeuren: Gary's grootste rivaal komt de zittende burgemeester bijstaan.
Steve Carell en Jon Stewart kenden elkaar al goed. Van 1999 tot 2004 werkte Carell ook voor The Daily Show.
De oplettende kijker kan nog een verwijzing naar een oud-collega van hen spotten in Irresistible. In het appartement van Gary ligt een specifieke verpakking van Ben & Jerry’s op de grond, namelijk: Stephen Colbert's Americone Dream.
Partnerbijdrage
Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’
06:47Vanavond op TV: Glasland, The floor, Resident Evil: Welcome to Raccoon City
20:57De deelnemers van Wie Is de Mol? 2026 zijn bekend
11:55Guido uit Winter Vol Liefde over mogelijke nieuwe liefde voor Elsje: 'Geen kantoorpikkie'
10:27Dennis uit Married at First Sight geeft update na heftig jaar: 'Volledig onderschat'