TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de uitbraak van een extreem dodelijk virus, zo dodelijk dat patiënten binnen een dag een gruwelijke dood sterven, trekt Paul (Joel Edgerton) zich met zijn gezin terug.
Hij verhuist met zijn vrouw Sarah (Carmen Ejogo) en zoon Travis (Kelvin Harrison Jr.) naar een afgelegen huis diep in het bos. Door hun zelfverkozen afzondering hopen ze de pandemie te overleven.
Klinkt logisch: als je niet met besmette mensen in aanraking komt, word je zelf ook niet ziek. Het loopt alleen anders.
Op een avond merken ze in It Comes at Night dat er iemand in het huis is. Die iemand is Will (Christopher Abbott).
Will beweert dat hij op zoek is naar water voor zijn gezin. Dat ze in een huis een stuk verderop zitten en hij in ruil voor water voedsel kan achterlaten.
En nee, niemand in zijn gezin is ziek, bezweert de indringer. Maar is hij überhaupt wel te vertrouwen?
It Comes at Night is een horrorfilm, maar niet eentje die aan het standaardplaatje voldoet. De spanning zit hem niet in schrikmomenten, bloeddorstige monsters of andere geweldsexplosies.
De dreiging komt niet van buiten maar van binnen. Wantrouwen, angst en achterdocht zijn hier de grote vijanden.
Dat is minstens zo eng.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak