TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de uitbraak van een extreem dodelijk virus, zo dodelijk dat patiënten binnen een dag een gruwelijke dood sterven, trekt Paul (Joel Edgerton) zich met zijn gezin terug.
Hij verhuist met zijn vrouw Sarah (Carmen Ejogo) en zoon Travis (Kelvin Harrison Jr.) naar een afgelegen huis diep in het bos. Door hun zelfverkozen afzondering hopen ze de pandemie te overleven.
Klinkt logisch: als je niet met besmette mensen in aanraking komt, word je zelf ook niet ziek. Het loopt alleen anders.
Op een avond merken ze in It Comes at Night dat er iemand in het huis is. Die iemand is Will (Christopher Abbott).
Will beweert dat hij op zoek is naar water voor zijn gezin. Dat ze in een huis een stuk verderop zitten en hij in ruil voor water voedsel kan achterlaten.
En nee, niemand in zijn gezin is ziek, bezweert de indringer. Maar is hij überhaupt wel te vertrouwen?
It Comes at Night is een horrorfilm, maar niet eentje die aan het standaardplaatje voldoet. De spanning zit hem niet in schrikmomenten, bloeddorstige monsters of andere geweldsexplosies.
De dreiging komt niet van buiten maar van binnen. Wantrouwen, angst en achterdocht zijn hier de grote vijanden.
Dat is minstens zo eng.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari