TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amanda (Mary-Kate Olsen) is een wees. Ze wordt binnenkort geadopteerd door een familie, maar dat wil ze niet. Ze gaat veel liever bij haar maatschappelijk werker Diane Barrows (Kirstie Alley) wonen.
Diane zou Amanda dolgraag adopteren, maar dat kan ze simpelweg niet betalen. Dan leert Amanda iemand kennen die als twee druppels water op haar lijkt: Alyssa (Ashley Olsen).
Zij is de dochter van Roger (Steve Guttenberg), die op het punt staat om te trouwen met de gemene Clarice (Jane Sibbett). Zij houdt niet van kinderen en dreigt Alyssa naar een kostschool in Tibet te sturen. Alyssa heeft nog maar één missie: Clarice moet weg! Daarom besluiten zij en Amanda een dagje van leven te wisselen.
Zo komen ze er in It Takes Two achter dat Diane veel beter bij Roger past dan Clarice. Hoe mooi zou het zijn als hij met haar zou gaan trouwen? De vriendinnen bedenken een plan om de twee bij elkaar te krijgen. Ondertussen komt de bruiloft steeds dichterbij.
Oorspronkelijk hadden de makers andere acteurs voor ogen voor de hoofdrollen in It Takes Two. Eerst was het de bedoeling dat Mara Wilson de rollen van Ashley en Amanda zou spelen. Wilson had het te druk met de opnames van Matilda. Toen ook Christina Ricci niet beschikbaar was vanwege de opnames van Casper, kwamen ze bij Mary-Kate en Ashley Olsen uit.
Dat kwam eigenlijk niet eens slecht uit. Het is net iets makkelijker filmen met een tweeling dan met één actrice die twee rollen moet spelen.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'