TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Reacher is er de man niet naar om te doen wat anderen hem vertellen. Dus wat doet hij als hij de hoofdpersoon is in een film die Never Go Back in de titel heeft? Juist, dan gaat hij terug.
In Jack Reacher: Never Go Back betekent dat dat Reacher (Tom Cruise) teruggaat naar een organisatie die hem heeft uitgekotst: het leger. Reacher brengt een bezoek aan een legerbasis om majoor Susan Turner (Cobie Smulders, bekend als Robin in How I met your mother) te ontmoeten.
Die ontmoeting loopt niet helemaal als gepland: Turner is niet aanwezig. Ze is opgepakt op verdenking van spionage. Bovendien wordt Reacher zelf verdacht van een misdaad waarvan hij niet kan herinneren dat hij die heeft gepleegd.
Reacher weet zeker dat ze er allebei zijn ingeluisd. Als hij Susan bevrijd heeft, gaan ze dan ook samen op pad om hun naam te zuiveren. Dat gaat op z’n Jack Reachers: met een hoop geknok en zonder genade.
In bijna al zijn films doet Tom Cruise zijn stunts zelf. In Jack Reacher: Never Go Back is dat niet anders.
Blijkbaar is dat besmettelijk: Cobie Smulders deed ook al haar stunts zelf. Daarvoor ging ze zo’n twee maanden in training. In die tijd leerde ze een aantal vechtsporten.
De complete Formule 1-kalender voor seizoen 2025
14:20Tweede seizoen Het Blok gaat op deze datum van start op NET5
13:54Lennie stelt Big Brother-kijkers gerust na onverwachte exit: 'Ik ben oké'
13:30Welke programma's vervangen Winter Vol Liefde op RTL 4?
13:04Eerste hoofdpersoon van Niet Klein te Krijgen seizoen 2 stelt zich voor