TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het Jackass-verhaal begon met een tv-serie. Daarna volgden twee bioscoopfilms. Daar waren de heren nog niet helemaal tevreden mee. In hun derde film doen de mannen er nog een schepje bovenop.
Wat dat betekent? Simpel: deze derde film bevat dezelfde grappen, stunts en ranzigheid als je van Johnny Knoxville, Steve-O en de rest gewend bent, maar dan in 3D. Tenminste, als je de film destijds in de bioscoop bent gaan zien. Op tv zul je het 3D-element moeten missen. Of dat zo erg is, is nog maar de vraag. Hoe graag wil je een in een achterwerk gestoken rolfluitje op je af zien komen? Juist.
Jackass 3D is op alle punten weer net even wat ranziger, harder en gevaarlijker dan wat de mannen eerder hebben gedaan. Alleen voor de echte Jackass-fans dus.
Een Jackass-film zonder bezoekje aan de spoedeisende hulp is als een kapsalon zonder frietjes: ondenkbaar. Jackass 3D doet wat dat betreft niet onder voor zijn voorgangers.
Bam Margera belandde na een mislukte stunt in het ziekenhuis met drie gebroken ribben, een gebroken schouder en een verdraaide enkel. Loomis Fall brak zijn sleutelbeen en Johnny Knoxville raakte een tand kwijt toen hij een rondvliegende dildo in zijn gezicht kreeg.
De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)