TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het Jackass-verhaal begon met een tv-serie. Daarna volgden twee bioscoopfilms. Daar waren de heren nog niet helemaal tevreden mee. In hun derde film doen de mannen er nog een schepje bovenop.
Wat dat betekent? Simpel: deze derde film bevat dezelfde grappen, stunts en ranzigheid als je van Johnny Knoxville, Steve-O en de rest gewend bent, maar dan in 3D. Tenminste, als je de film destijds in de bioscoop bent gaan zien. Op tv zul je het 3D-element moeten missen. Of dat zo erg is, is nog maar de vraag. Hoe graag wil je een in een achterwerk gestoken rolfluitje op je af zien komen? Juist.
Jackass 3D is op alle punten weer net even wat ranziger, harder en gevaarlijker dan wat de mannen eerder hebben gedaan. Alleen voor de echte Jackass-fans dus.
Een Jackass-film zonder bezoekje aan de spoedeisende hulp is als een kapsalon zonder frietjes: ondenkbaar. Jackass 3D doet wat dat betreft niet onder voor zijn voorgangers.
Bam Margera belandde na een mislukte stunt in het ziekenhuis met drie gebroken ribben, een gebroken schouder en een verdraaide enkel. Loomis Fall brak zijn sleutelbeen en Johnny Knoxville raakte een tand kwijt toen hij een rondvliegende dildo in zijn gezicht kreeg.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver