TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de show op MTV en de eerste speelfilm zijn de mannen van Jackass nog steeds gezond genoeg om opnieuw anderhalf uur te vullen met hun gestoorde humor. De film bevat geen verhaal en is net als bij het tv-programma een aaneenschakeling van korte filmpjes.
Een paar voorbeelden van de gekkigheid die ze ditmaal uithalen in Jackass Number Two: Steve-O zet een bloedzuiger op zijn oogbal en Bam Margera krijgt een brandmerk op zijn achterwerk. Ook voor deze tweede Jackass-film geldt: Don't try this at home. Maar echt.
Je kan je bij deze stunts afvragen waar ze in hemelsnaam mee bezig zijn. Dat is zeker zo wanneer je weet wat er allemaal is gebeurd na afloop van diverse stunts in Jackass Number Two.
Wat we dus niet te zien kregen: Bam Margera liep een zware infectie aan zijn achterste op, Johnny Knoxville raakte meerdere malen buiten westen en Ryan Dunn ontwikkelde een levensbedreigende bloedprop in zijn schouder en liep de ziekte van Lyme op.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen