TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de show op MTV en de eerste speelfilm zijn de mannen van Jackass nog steeds gezond genoeg om opnieuw anderhalf uur te vullen met hun gestoorde humor. De film bevat geen verhaal en is net als bij het tv-programma een aaneenschakeling van korte filmpjes.
Een paar voorbeelden van de gekkigheid die ze ditmaal uithalen in Jackass Number Two: Steve-O zet een bloedzuiger op zijn oogbal en Bam Margera krijgt een brandmerk op zijn achterwerk.
Ook voor deze tweede Jackass-film geldt: Don't try this at home. Maar echt.
Je kan je bij deze stunts afvragen waar ze in hemelsnaam mee bezig zijn. Dat is zeker zo wanneer je weet wat er allemaal is gebeurd na afloop van diverse stunts in Jackass Number Two.
Wat we dus niet te zien kregen: Bam Margera liep een zware infectie aan zijn achterste op, Johnny Knoxville raakte meerdere malen buiten westen en Ryan Dunn ontwikkelde een levensbedreigende bloedprop in zijn schouder en liep de ziekte van Lyme op.
Komende maand in GTST: April brengt bruiloften, chantage en dreigementen
15:56Bijzondere twist in De Bondgenoten: 'In 2,5 jaar nog nooit gebeurd'
14:06'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'