TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veilinghuis Prop Store bood het iconische jasje van Harrison Ford te koop aan, maar het hoogste bod bleef steken op 507.000 euro. Vooraf werd ingezet op een prijs van 556.000 euro tot een miljoen. Hierop werd besloten de veiling af te blazen.
Waar het blauw-grijze jasje geen nieuwe eigenaar vond, kregen ruim zeshonderd voorwerpen uit zo'n 150 films en televisieseries wel een ander thuis. Zo werd Anakin Skywalker's lightsaber uit de film Revenge of the Sith voor 123.000 euro verkocht.
Harrison Ford leverde wel het duurste veilingitem van de avond. De hoed die de 76-jarige acteur droeg als Indiana Jones in Raiders of the Lost Ark ging voor 360.000 euro van de hand. Een hoverboard uit Back to the Future Part II kreeg voor 33.000 euro een nieuwe eigenaar.
Vanavond op TV: NPO Doc: Ons campertje, De Bogaartjes, Jurassic World: Dominion
22:41René Karst sprak legendarische woorden bij afscheid in De Slimste Mens
18:18Martijn Krabbé wint speciale award voor Kopen Zonder Kijken en The Voice of Holland
15:49Zat jij te wachten op nieuwe afleveringen van Bureau Onrecht? Dan hebben we goed nieuws
14:10De startdatum van het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak is bekend