TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is in Jason Bourne alweer jaren geleden dat het titelpersonage (Matt Damon) spoorloos verdween. Al die tijd maakt de CIA nog steeds onverdroten jacht op hem: Bourne is immers de man die de vuile was over een aantal ultrageheime CIA-operaties buiten hing.
Al die tijd staat Bourne er zo goed als alleen voor. Hij heeft zich teruggetrokken en heeft alleen nog af en toe contact met zijn oude vertrouweling Nicky (Julia Stiles). Een foutje van Nicky brengt CIA-agent Heather Lee (Alicia Vikander) op het spoor van Jason Bourne: hij houdt zich schuil in Griekenland.
Ze speelt die informatie door aan haar baas, CIA-topman Dewey (oude rot Tommy Lee Jones). Hij besluit de sluimerende klopjacht op Bourne op volle kracht door te zetten.
Wie de eerste drie Jason Bourne-films gezien heeft, weet wat dat betekent: keiharde actie, spectaculaire achtervolgingen en Matt Damon die al vluchtend moet proberen de eindjes van een ingewikkeld web van intriges aan elkaar te knopen.
Over spektakel gesproken: de achtervolging door Las Vegas mag er zeker wezen. Het filmen van die achtervolging nam vijf volle weken in beslag. In die tijd sneuvelden er maar liefst 170 auto’s.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen