TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is in Jason Bourne alweer jaren geleden dat het titelpersonage (Matt Damon) spoorloos verdween. Al die tijd maakt de CIA nog steeds onverdroten jacht op hem: Bourne is immers de man die de vuile was over een aantal ultrageheime CIA-operaties buiten hing.
Al die tijd staat Bourne er zo goed als alleen voor. Hij heeft zich teruggetrokken en heeft alleen nog af en toe contact met zijn oude vertrouweling Nicky (Julia Stiles). Een foutje van Nicky brengt CIA-agent Heather Lee (Alicia Vikander) op het spoor van Jason Bourne: hij houdt zich schuil in Griekenland.
Ze speelt die informatie door aan haar baas, CIA-topman Dewey (oude rot Tommy Lee Jones). Hij besluit de sluimerende klopjacht op Bourne op volle kracht door te zetten.
Wie de eerste drie Jason Bourne-films gezien heeft, weet wat dat betekent: keiharde actie, spectaculaire achtervolgingen en Matt Damon die al vluchtend moet proberen de eindjes van een ingewikkeld web van intriges aan elkaar te knopen.
Over spektakel gesproken: de achtervolging door Las Vegas mag er zeker wezen. Het filmen van die achtervolging nam vijf volle weken in beslag. In die tijd sneuvelden er maar liefst 170 auto’s.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1