TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jerry (Bryan Cranston) is net gepensioneerd en zoekt nog naar wat hij het best kan doen met zijn extra vrije tijd.
Hij is niet meteen succesvol: hij maakt zijn nieuwe boot per ongeluk kapot bij het eerste tripje dat hij ermee maakt. Dan ontdekt hij een tijdsbesteding die hem ook nog een behoorlijk bedrag kan opleveren. Hij komt erachter dat er een manier is om een goede kans op winst te hebben bij een loterij.
Zijn plan werkt en hij betrekt zijn vrouw Marge (Annette Benning) bij het project. Ze verdienen bakken met geld, dat ze willen gebruiken om hun stadje in Michigan weer tot leven te brengen. Alleen als een student dezelfde maas in de loterij ontdekt, komt hun plan in gevaar in Jerry & Marge Go Large.
Het verhaal van Jerry & Marge Go Large klinkt soms een beetje vergezocht, maar het is toch echt gebaseerd op een waargebeurd verhaal. Bryan Cranston en Annette Benning vertolken het gepensioneerde koppel Jerry en Marge Selbee uit Evart in Michigan. Ze zeggen liever niet hoeveel ze in totaal verdiend hebben door de wiskundige maas in het loterijsysteem, alleen dat het meer dan een miljoen dollar was.
Volgens de nieuwswebsite HuffPost is dat nogal zacht uitgedrukt: het stel zou maar liefst 7,75 miljoen dollar verdiend hebben. Wie denkt hun plan na te doen komt bedrogen uit: de loterij is in 2012 gestopt.
Winnaars The Tribute: Battle of the Bands: 'We hebben het systeem gebroken' (video)
09:35De TV van gisteren: bizarre wending in The Tribute: Battle of the Bands zorgt voor verbazing
06:47Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets
21:42Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma