TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2014 zetten regisseur (en ex-stuntman) Chad Stahelski en hoofdrolspeler Keanu Reeves de bioscoopzalen op hun kop met de overdonderende actiefilm John Wick. Drie jaar later verscheen dit vervolg.
In het eerste deel ging ex-huurmoordenaar John Wick (Reeves) weer aan het werk omdat iemand zijn hond had gedood. Nu moet hij aan de slag omdat hij nog een schuld heeft in te lossen bij Santino D’Antonio (Riccardo Scamarcio).
Bij het uitvoeren van die laatste klus krijgt hij een flink aantal collega’s en concurrenten achter zich aan. John Wick: Chapter 2 is in alles de overtreffende trap van zijn voorganger: de actie is harder, Keanu Reeves is nog stoïcijnser en Stahelski brengt alles nog strakker in beeld.
John Wick keert voorlopig niet terug naar een rustiger leven. In mei 2019 ging John Wick: Chapter 3 – Parabellum in première en John Wick: Chapter 4 zal 23 maart 2023 in de bioscopen verschijnen.
Net als in John Wick deed Keanu Reeves de meeste stunts in John Wick: Chapter 2 zelf. Volgens Reeves liet hij maar 5 procent van de stunts aan een stuntman over. Alleen in de scènes waarin John Wick wordt aangereden door een auto en als hij in het gevecht met Cassian van de trap valt, zie je een stuntman.
John Wick 2 is op woensdag 21 augustus 2024 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Fred van Leer helpt de Frogers in Say yes to the dress
09:59Actrice Margo Dames krijgt vaste rol in GTST
09:33De TV van gisteren: Let's play ball weet kijkers nog niet te overdonderen
09:03Snacktest zorgt voor opschudding in De Allesweter VIPS: 'Zoveel calorieën?!'
08:48Tina Nijkamp laat licht schijnen over nieuw tv-seizoen: 'Het wordt heel erg spannend'