TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Regisseur Jon Karthaus zit niet stil. Zijn film Costa! draait sinds gisteren in de bioscoop, maar er staat nu al een nieuwe romantische komedie op de planning van zijn hand.
Voor de nieuwe film Fijn Weekend neemt hij niet alleen de regie voor zijn rekening maar ook de hoofdrol. Ook zijn vrouw Carolien Spoor en goede vrienden en acteurskoppels Kay Greidanus en Sarah Chronis en Steef de Bot en Lisa Zweerman hebben een grote rol te pakken.
De film gaat over een vriendengroep die een weekend naar Frankrijk gaat om een overleden vriend te herdenken. Maar wanneer de weduwe haar nieuwe vriend meeneemt op dit tripje, loopt de bijeenkomst volledig uit de hand. Volgens producent producent Johnnywood Film & Streaming beginnen de opnames op 9 juni.
"Een film maken met je eigen vrienden is een cadeautje voor een filmmaker,” aldus Jon. "Dat we samen met een vriendengroep het script hebben geschreven en deze zomer daadwerkelijk gaan filmen, is een hele leuke nieuwe uitdaging."
Fijn Weekend is in februari 2023 in de Nederlandse bioscopen te zien.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten