TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De excentrieke rijkaard Paul Kirby (William H. Macy) en zijn vrouw Amanda (Téa Leoni) willen de dinosaurussen op Isla Sorna graag zien. Ze weten wetenschapper Alan Grant (Sam Neill) over te halen hen over het eiland te vliegen.
Eenmaal bij dat eiland blijkt dat de Kirby's niet van plan zijn over Isla Sorna heen te vliegen. Ze willen er in Jurassic Park III ook landen. Na enig tegenstribbelen – na zijn avonturen in Jurassic Park weet hij hoe gevaarlijke de dino's zijn – gaat Grant overstag. Hij zet het vliegtuig veilig aan de grond, maar al vrij snel daarna gaat het mis: een spinosaurus valt het toestel aan.
Grant en de Kirby's weten aan de dino te ontkomen, maar daarmee is het gevaar zijn nog lang niet geweken. Was eerst de tyrannosaurus-rex nog de heersende jager, nu heeft de spinosaurus zijn plaats ingenomen. Verder blijken de velociraptors slimmer dan ooit tevoren.
Filmrecensenten waren niet al te enthousiast over Jurassic Park III. De samenvatting van hun oordeel: De dino's zijn zoals altijd weer geweldig, maar voor de rest is het vooral meer van hetzelfde. Het bioscooppubliek kon zich wel in dat oordeel vinden. Jurassic Park III presteerde van alle Jurassic Park-films het slechtst aan de kassa.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: B&B vol liefde blijkt lot uit de loterij op kijkluwe vrijdagavond
10:00Dyantha Brooks vertelt wat we van De Volgers mogen verwachten: 'Heel leuk spel'
09:08Shownieuws reageert op medisch nieuws Emma Heesters: 'Kippenvel'
08:57Dit zijn de gezichten van het nieuwe RTL Boulevard Summernight
08:41Victor Vlam en Dyantha Brooks verbaal slaags over Jeroen Rietbergen in de Oranjezomer