TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge arts Elizabeth is een echte workaholic. Ze is niet uit het ziekenhuis te slaan en werkt zo 26 uur achter elkaar. Op een nacht komt dat haar vreselijk duur te staan: na een lange dienst in het ziekenhuis krijgt ze onderweg naar huis een auto-ongeluk. Ze raakt in coma, maar heeft dat zelf totaal niet door. En dus gaat ze als geest gewoon op huis aan.
Dat huis is waar het gebeurt in Just Like Heaven. Elizabeth treft daar namelijk een wildvreemde man aan: David, de nieuwe huurder. Elizabeth probeert hem uit haar huis te jagen, terwijl David juist háár uit zíjn huis probeert te krijgen.
Als Elizabeth zomaar door de muren en deuren weer binnenkomt, heeft David al gauw door dat hier iets bovennatuurlijks aan de hand is. In plaats van te blijven kibbelen, begraven de huisgenoten de strijdbijl en onderzoeken ze wat er met Elizabeth gebeurd is.
Hoe dichter ze bij het antwoord komen, hoe meer David en Elizabeth aan elkaar verknocht raken.
De romantische komedie Just Like Heaven is gebaseerd op Et si c’était vrai…, de debuutroman van de Franse schrijver Marc Lévy. Dat boek werd zo'n succes dat Steven Spielberg de filmrechten kocht.
Hij liet de regie over aan Mark Waters, die met Mean Girls en Freaky Friday al had laten zien goed met romcoms overweg te kunnen.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi