TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als Tom (Ashton Kutcher) en Sarah (Brittany Murphy) elkaar leren kennen is het liefde op het eerste gezicht. Hun familie en vrienden zijn op z’n zachtst gezegd niet zo te spreken over de relatie.
De rijke familie van Sarah vindt deze jongen te min. Hoe hard Tom ook zijn best doet, ze zijn vastbesloten hem niet in hun familie toe te laten.
Als het stel ook nog besluit te trouwen zijn de rapen pas echt gaar. Sterker nog: Sarahs familie vraagt haar ex Peter (Christian Kane) om het tweetal zo snel mogelijk uit elkaar te drijven.
Na hun huwelijk gaan Sarah en Tom op huwelijksreis naar Europa. Die vakantie pakt in Just Married een stuk minder romantisch uit dan ze vooraf hadden bedacht.
Ex Peter doet er werkelijk alles aan om de boel te verzieken. En dat lukt: hij stelt de prille liefde van Tom en Sarah behoorlijk op de proef.
Is de relatie hier wel tegen bestand, of zijn ze misschien toch te snel in het huwelijksbootje gestapt?
Ashton Kutcher kwam niet ongeschonden uit de liefdesstrijd in Just Married. In de scène waar Tom een asbak tegen zijn hoofd krijgt, werd de acteur echt geraakt.
En flink ook. Hij liep weken met een fikse buil rond.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder