TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Phillip (Jean-Claude Van Damme) raakt betrokken bij een schietpartij. Hij komt er niet best vanaf.
Wat heet: Phillip belandt in Kill 'Em All in het ziekenhuis. Hij is meer dood dan levend.
Zelfs daar is hij niet veilig. Zijn aanvallers – een gewelddadige buitenlandse bende – vallen het ziekenhuis aan.
Verpleegkundige Suzanne (Autumn Reeser) is de enige die dat overleeft. Zij moet de FBI uitleggen wat er gebeurd is.
Kill 'Em All is het regiedebuut van Peter Malota. Zijn goede vriend Jean-Claude Van Damme speelt een van de hoofdrollen.
Ze kennen elkaar al jaren. Malota werkte als stuntman mee aan Van Damme-vehikels Double Impact, Universal Soldier en The Order.
De rollen waren ook al een keer omgedraaid. In The Quest, Van Dammes regiedebuut uit 1996, speelde Malota een rolletje.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij