TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Phillip (Jean-Claude Van Damme) raakt betrokken bij een schietpartij. Hij komt er niet best vanaf.
Wat heet: Phillip belandt in Kill 'Em All in het ziekenhuis. Hij is meer dood dan levend.
Zelfs daar is hij niet veilig. Zijn aanvallers – een gewelddadige buitenlandse bende – vallen het ziekenhuis aan.
Verpleegkundige Suzanne (Autumn Reeser) is de enige die dat overleeft. Zij moet de FBI uitleggen wat er gebeurd is.
Kill 'Em All is het regiedebuut van Peter Malota. Zijn goede vriend Jean-Claude Van Damme speelt een van de hoofdrollen.
Ze kennen elkaar al jaren. Malota werkte als stuntman mee aan Van Damme-vehikels Double Impact, Universal Soldier en The Order.
De rollen waren ook al een keer omgedraaid. In The Quest, Van Dammes regiedebuut uit 1996, speelde Malota een rolletje.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special