TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Phillip (Jean-Claude Van Damme) raakt betrokken bij een schietpartij. Hij komt er niet best vanaf.
Wat heet: Phillip belandt in Kill 'Em All in het ziekenhuis. Hij is meer dood dan levend.
Zelfs daar is hij niet veilig. Zijn aanvallers – een gewelddadige buitenlandse bende – vallen het ziekenhuis aan.
Verpleegkundige Suzanne (Autumn Reeser) is de enige die dat overleeft. Zij moet de FBI uitleggen wat er gebeurd is.
Kill 'Em All is het regiedebuut van Peter Malota. Zijn goede vriend Jean-Claude Van Damme speelt een van de hoofdrollen.
Ze kennen elkaar al jaren. Malota werkte als stuntman mee aan Van Damme-vehikels Double Impact, Universal Soldier en The Order.
De rollen waren ook al een keer omgedraaid. In The Quest, Van Dammes regiedebuut uit 1996, speelde Malota een rolletje.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw