TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Phillip (Jean-Claude Van Damme) raakt betrokken bij een schietpartij. Hij komt er niet best vanaf.
Wat heet: Phillip belandt in Kill 'Em All in het ziekenhuis. Hij is meer dood dan levend.
Zelfs daar is hij niet veilig. Zijn aanvallers – een gewelddadige buitenlandse bende – vallen het ziekenhuis aan.
Verpleegkundige Suzanne (Autumn Reeser) is de enige die dat overleeft. Zij moet de FBI uitleggen wat er gebeurd is.
Kill 'Em All is het regiedebuut van Peter Malota. Zijn goede vriend Jean-Claude Van Damme speelt een van de hoofdrollen.
Ze kennen elkaar al jaren. Malota werkte als stuntman mee aan Van Damme-vehikels Double Impact, Universal Soldier en The Order.
De rollen waren ook al een keer omgedraaid. In The Quest, Van Dammes regiedebuut uit 1996, speelde Malota een rolletje.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'