TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deze rauwe misdaadfilm begint met een scène die laat zien hoe hard je als boef moet werken om je met drugs verdiende geld te witwassen. Dat witwassen is de specialiteit van Moe.
Moe (Liam Hemsworth) wisselt de cash om voor een goudstaaf, en wisselt die dan weer in voor een cheque, en dat dan tien keer per dag. Moe werkt in Killerman samen met Skunk (Emory Cohen), die dan weer de neef van de grote baas is.
Neefje wil snel geld verdienen, en besluit drugs te kopen met het geld van zijn gevaarlijke oom. Dat gaat goed mis.
De dealers blijken corrupte agenten en Skunk en Moe moeten vluchten, met het geld én de drugs. Wanneer ze tijdens de achtervolging crashen begint de film eigenlijk pas goed.
Moe en Skunk overleven het ongeluk, maar Moe kan zich niets meer herinneren van wat daarvoor is gebeurd.
En dat dan met een een zeer ruig New York op de achtergrond. Dat alles maakt Killerman tot een spannende film.
Partnerbijdrage
Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan