TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op het vliegveld loopt de vlotte June Havens (Cameron Diaz) de charmante Roy Miller (Tom Cruise) tegen het lijf. Ze pakken hetzelfde vliegtuig en aan boord begint June een spannende flirt.
Ze weet alleen niet dat Roy een geheim agent is die een waardevolle energiebron moet beschermen tegen een horde corrupte collega’s en criminelen. Hij sleurt June in Knight and Day mee in zijn wereld vol valse identiteiten, wilde achtervolgingen en keiharde actie.
Hoofdrolspelers Tom Cruise en Cameron Diaz zijn niet voor een kleintje vervaard en deden een groot deel van hun stunts zelf. Er viel voor de stuntmensen weinig eer te behalen aan deze film.
Diaz en Cruise houden allebei van motorrijden. De racestunts waren bij hen in goede handen.
Het betere ren- en springwerk deed Cruise voor het grootste gedeelte zonder hulpmiddelen. Alleen voor de scène waarin hij van het dak valt, gebruikte de acteur een veiligheidsharnas.
De regie van Knight and Day was in handen van James Mangold. Hij won eerder Oscars met Girl, Interrupted en de Johnny Cash-biopic Walk the Line. Met de western 3:10 to Yuma sleepte hij twee Oscarnominaties in de wacht.
Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'
13:51Anouk en Diederik maken de tongen nu écht los in vooruitblik van De Bondgenoten
10:07Dit programma komt in plaats van MAX Vakantieman op NPO 1