TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op het vliegveld loopt de vlotte June Havens (Cameron Diaz) de charmante Roy Miller (Tom Cruise) tegen het lijf. Ze pakken hetzelfde vliegtuig en aan boord begint June een spannende flirt.
Ze weet alleen niet dat Roy een geheim agent is die een waardevolle energiebron moet beschermen tegen een horde corrupte collega’s en criminelen. Hij sleurt June in Knight and Day mee in zijn wereld vol valse identiteiten, wilde achtervolgingen en keiharde actie.
Hoofdrolspelers Tom Cruise en Cameron Diaz zijn niet voor een kleintje vervaard en deden een groot deel van hun stunts zelf. Er viel voor de stuntmensen weinig eer te behalen aan deze film.
Diaz en Cruise houden allebei van motorrijden. De racestunts waren bij hen in goede handen.
Het betere ren- en springwerk deed Cruise voor het grootste gedeelte zonder hulpmiddelen. Alleen voor de scène waarin hij van het dak valt, gebruikte de acteur een veiligheidsharnas.
De regie van Knight and Day was in handen van James Mangold. Hij won eerder Oscars met Girl, Interrupted en de Johnny Cash-biopic Walk the Line. Met de western 3:10 to Yuma sleepte hij twee Oscarnominaties in de wacht.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing