TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Placide Smellekens (Urbanus) staat aan het sterfbed van zijn vader. Een emotioneel moment, zou je denken.
Dat loopt net even anders. Pa Smellekens heeft een boodschap voor zijn zoon: als Placide niet snel een vrouw vindt, zal hij in zijn leven blijven rondspoken.
Maar ja, vind maar eens een vrouw als je zo'n onnozele hals bent als Placide is. Bovendien wil hij alleen een knappe vriendin, zodat eventuele kinderen niet al te lelijk zullen worden.
Als hij per ongeluk in een fotoshoot voor een bontjassenreclame belandt, verandert alles. De campagne wordt zo populair dat mensen in Koko Flanel geen bontjassen meer willen: ze willen de kleren die Placide op de foto aanheeft.
Door dat misverstand heeft Placide ineens een modellencarrière. Misschien dat Sarah (Bea Van Der Maat) hem nu wel ziet staan?
Met Koko Flanel was Urbanus een tijd recordhouder in de Belgische bioscoopwereld. Met meer dan een miljoen bezoekers was Koko Flanel vanaf 1990 jarenlang lang de best bezochte Vlaamse film.
In 2008 ging Loft van regisseur Eric Van Looy daar overheen.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland