TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Placide Smellekens (Urbanus) staat aan het sterfbed van zijn vader. Een emotioneel moment, zou je denken.
Dat loopt net even anders. Pa Smellekens heeft een boodschap voor zijn zoon: als Placide niet snel een vrouw vindt, zal hij in zijn leven blijven rondspoken.
Maar ja, vind maar eens een vrouw als je zo'n onnozele hals bent als Placide is. Bovendien wil hij alleen een knappe vriendin, zodat eventuele kinderen niet al te lelijk zullen worden.
Als hij per ongeluk in een fotoshoot voor een bontjassenreclame belandt, verandert alles. De campagne wordt zo populair dat mensen in Koko Flanel geen bontjassen meer willen: ze willen de kleren die Placide op de foto aanheeft.
Door dat misverstand heeft Placide ineens een modellencarrière. Misschien dat Sarah (Bea Van Der Maat) hem nu wel ziet staan?
Met Koko Flanel was Urbanus een tijd recordhouder in de Belgische bioscoopwereld. Met meer dan een miljoen bezoekers was Koko Flanel vanaf 1990 jarenlang lang de best bezochte Vlaamse film.
In 2008 ging Loft van regisseur Eric Van Looy daar overheen.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt