TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Placide Smellekens (Urbanus) staat aan het sterfbed van zijn vader. Een emotioneel moment, zou je denken.
Dat loopt net even anders. Pa Smellekens heeft een boodschap voor zijn zoon: als Placide niet snel een vrouw vindt, zal hij in zijn leven blijven rondspoken.
Maar ja, vind maar eens een vrouw als je zo'n onnozele hals bent als Placide is. Bovendien wil hij alleen een knappe vriendin, zodat eventuele kinderen niet al te lelijk zullen worden.
Als hij per ongeluk in een fotoshoot voor een bontjassenreclame belandt, verandert alles. De campagne wordt zo populair dat mensen in Koko Flanel geen bontjassen meer willen: ze willen de kleren die Placide op de foto aanheeft.
Door dat misverstand heeft Placide ineens een modellencarrière. Misschien dat Sarah (Bea Van Der Maat) hem nu wel ziet staan?
Met Koko Flanel was Urbanus een tijd recordhouder in de Belgische bioscoopwereld. Met meer dan een miljoen bezoekers was Koko Flanel vanaf 1990 jarenlang lang de best bezochte Vlaamse film.
In 2008 ging Loft van regisseur Eric Van Looy daar overheen.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight