TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Placide Smellekens (Urbanus) staat aan het sterfbed van zijn vader. Een emotioneel moment, zou je denken.
Dat loopt net even anders. Pa Smellekens heeft een boodschap voor zijn zoon: als Placide niet snel een vrouw vindt, zal hij in zijn leven blijven rondspoken.
Maar ja, vind maar eens een vrouw als je zo'n onnozele hals bent als Placide is. Bovendien wil hij alleen een knappe vriendin, zodat eventuele kinderen niet al te lelijk zullen worden.
Als hij per ongeluk in een fotoshoot voor een bontjassenreclame belandt, verandert alles. De campagne wordt zo populair dat mensen in Koko Flanel geen bontjassen meer willen: ze willen de kleren die Placide op de foto aanheeft.
Door dat misverstand heeft Placide ineens een modellencarrière. Misschien dat Sarah (Bea Van Der Maat) hem nu wel ziet staan?
Met Koko Flanel was Urbanus een tijd recordhouder in de Belgische bioscoopwereld. Met meer dan een miljoen bezoekers was Koko Flanel vanaf 1990 jarenlang lang de best bezochte Vlaamse film.
In 2008 ging Loft van regisseur Eric Van Looy daar overheen.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?