TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Placide Smellekens (Urbanus) staat aan het sterfbed van zijn vader. Een emotioneel moment, zou je denken.
Dat loopt net even anders. Pa Smellekens heeft een boodschap voor zijn zoon: als Placide niet snel een vrouw vindt, zal hij in zijn leven blijven rondspoken.
Maar ja, vind maar eens een vrouw als je zo'n onnozele hals bent als Placide is. Bovendien wil hij alleen een knappe vriendin, zodat eventuele kinderen niet al te lelijk zullen worden.
Als hij per ongeluk in een fotoshoot voor een bontjassenreclame belandt, verandert alles. De campagne wordt zo populair dat mensen in Koko Flanel geen bontjassen meer willen: ze willen de kleren die Placide op de foto aanheeft.
Door dat misverstand heeft Placide ineens een modellencarrière. Misschien dat Sarah (Bea Van Der Maat) hem nu wel ziet staan?
Met Koko Flanel was Urbanus een tijd recordhouder in de Belgische bioscoopwereld. Met meer dan een miljoen bezoekers was Koko Flanel vanaf 1990 jarenlang lang de best bezochte Vlaamse film.
In 2008 ging Loft van regisseur Eric Van Looy daar overheen.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland