TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Meghan Miles werkt als nieuwslezer bij een lokaal tv-station in Los Angeles. Ze droomt van iets groters.
In Walk of Shame lijkt die droom uit te komen. Meghan (Elizabeth Banks) maakt kans op een baan bij een landelijke tv-zender.
Haar vriendinnen komen naar haar huis om dat te vieren, maar Meghan heeft geen zin in een feestje. Haar vriend heeft haar net gedumpt en het lijkt erop dat haar concurrent er met de baan vandoor gaat.
Toch weten de dames haar over te halen mee te gaan stappen, als is het maar om haar zinnen wat te verzetten.
Dat stappen loopt nogal uit de hand. Meghan wordt ladderzat.
En dat is nog niet alles. Aan het eind van de avond gaat ze met barman Gordon (James Marsden) mee naar huis.
Als ze de volgende ochtend wakker wordt, krijgt Meghan te horen dat ze tóch auditie mag doen voor de baan. Snel naar huis om zich op te frissen dus.
Dat feest gaat niet door: Meghans auto, met daarin haar portemonnee, is weggesleept. Haar mobieltje is ze kwijt.
Er zit niets anders op dan te voet naar de auditie te gaan. In haar sexy stapoutfit van gisteravond.
Komt Meghan überhaupt op tijd? En krijgt ze de baan? Je ziet het in Walk of Shame.
Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival
08:41De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, De Verraders, The Dukes of Hazzard