TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Meghan Miles werkt als nieuwslezer bij een lokaal tv-station in Los Angeles. Ze droomt van iets groters.
In Walk of Shame lijkt die droom uit te komen. Meghan (Elizabeth Banks) maakt kans op een baan bij een landelijke tv-zender.
Haar vriendinnen komen naar haar huis om dat te vieren, maar Meghan heeft geen zin in een feestje. Haar vriend heeft haar net gedumpt en het lijkt erop dat haar concurrent er met de baan vandoor gaat.
Toch weten de dames haar over te halen mee te gaan stappen, als is het maar om haar zinnen wat te verzetten.
Dat stappen loopt nogal uit de hand. Meghan wordt ladderzat.
En dat is nog niet alles. Aan het eind van de avond gaat ze met barman Gordon (James Marsden) mee naar huis.
Als ze de volgende ochtend wakker wordt, krijgt Meghan te horen dat ze tóch auditie mag doen voor de baan. Snel naar huis om zich op te frissen dus.
Dat feest gaat niet door: Meghans auto, met daarin haar portemonnee, is weggesleept. Haar mobieltje is ze kwijt.
Er zit niets anders op dan te voet naar de auditie te gaan. In haar sexy stapoutfit van gisteravond.
Komt Meghan überhaupt op tijd? En krijgt ze de baan? Je ziet het in Walk of Shame.
Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal
13:07Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'