TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Panda Po heeft zich in de eerste film bewezen en mag in deel twee de titel van Drakenkrijger dragen. Hij beschermt de Vredesvallei samen met zijn vrienden en andere Kung Fu-meesters, De Vurige Vijf: Tijger, Kraan, Mantis, Viper en Aap.
Maar de stevige panda kan niet lang van zijn rustige leven genieten in Kung Fu Panda 2. Er duikt een nare tegenstander op met een geheim wapen. Zijn doel is om China te veroveren en Kung Fu uit te roeien.
Samen met De Vurige Vijf moet Po China doorkruisen om deze vijand te overmeesteren. Maar hoe kan Po een wapen ontmantelen dat kungfu vernietigt? Hij zal daarvoor eerst zijn mysterieuze verleden moeten ontrafelen om vervolgens de juiste krachten uit zichzelf te halen.
Net als het eerste deel zit Kung Fu Panda 2 vol bekende stemmen: onder andere Jack Black (Po), Angelina Jolie (Tijger), Gary Oldman (Shen), Seth Rogen (Mantis), Lucy Liu (Viper), Jackie Chan (Aap) en Jean-Claude Van Damme (Croc) laten hun voice-overtalenten horen in de film.
Zelfs Dustin Hoffman keert terug als Shifu, ondanks dat hij bij het eerste deel had aangegeven het inspreken niet leuk te vinden.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man