TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij zijn ontsnapping uit de gevangenis is Frank (Josh Brolin) gewond geraakt. Nu is hij op zoek naar een schuilplaats én naar iemand die zijn wonden kan verzorgen.
Toevallig komt hij alleenstaande moeder Adele (Kate Winslet) tegen. Ze is net met haar zoontje Henry (Gattlin Griffith) aan het winkelen.
Frank dwingt Adele in Labor Day om hem onderdak te geven. Daar kan hij schuilen voor de politie terwijl zij zijn wonden verzorgt.
Dat klinkt allemaal eng en gevaarlijk, maar dat valt heel erg mee. Frank blijkt een zachtaardig man, die het ook nog eens heel goed met de kleine Henry kan vinden.
In de paar dagen die ze samen doorbrengen, begint er zelfs iets moois op te bloeien. Maar de politie is natuurlijk nog steeds op zoek naar Frank.
Regisseur Jason Reitman wist meteen wie hij wilde voor de hoofdrollen in Labor Day: Kate Winslet en Josh Brolin. Het duo zegde ook al snel toe.
Dat betekende alleen niet dat de opnamen van de film snel konden beginnen. In tegendeel zelfs.
Reitman en Brolin moesten meer dan een jaar wachten tot ze konden gaan filmen. Al die tijd had Winslet het druk met andere projecten.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers