TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Raiden (Clive Owen) is een moedige ridder die trouw de nobele, wijze Lord Bartok (Morgan Freeman) dient. Bartok krijgt van de corrupte minister Geza Mott (Aksel Hennie) te horen dat hij extra diep in de buidel moet tasten voor de keizer.
Bartok weigert en geeft hem een zijden zakdoek. Dit schiet bij Mott in het verkeerde keelgat en na veel strubbelingen wordt Bartok ter dood veroordeeld en moet Raiden de executie uitvoeren. Raiden is na deze verschrikkelijke gebeurtenis verscheurd door verdriet en schuldgevoelens. Hij valt in een diepe depressie, verliest zijn status en wordt door velen veracht.
Uiteindelijk raapt Raiden in Last Knights alle moed bij elkaar en vraagt Bartoks trouwe volgelingen in een gedurfde missie om Geza Mott omver te werpen en de eer van hun gevallen meester te herstellen.
Het valt waarschijnlijk niet gelijk op vanwege de middeleeuwse Europese setting, maar Last Knights is grotendeels in Tsjechië opgenomen. Het productieteam koos voor Tsjechië vanwege de overvloed aan kastelen die goed passen bij de gewenste look van de film en vanwege de voordelige productiekosten.
Dit land heeft een rijke traditie in het faciliteren van grote filmproducties. Dat maakt het een populaire locatie voor het filmen van historische en fantasyfilms.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden