TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Raiden (Clive Owen) is een moedige ridder die trouw de nobele, wijze Lord Bartok (Morgan Freeman) dient. Bartok krijgt van de corrupte minister Geza Mott (Aksel Hennie) te horen dat hij extra diep in de buidel moet tasten voor de keizer.
Bartok weigert en geeft hem een zijden zakdoek. Dit schiet bij Mott in het verkeerde keelgat en na veel strubbelingen wordt Bartok ter dood veroordeeld en moet Raiden de executie uitvoeren. Raiden is na deze verschrikkelijke gebeurtenis verscheurd door verdriet en schuldgevoelens. Hij valt in een diepe depressie, verliest zijn status en wordt door velen veracht.
Uiteindelijk raapt Raiden in Last Knights alle moed bij elkaar en vraagt Bartoks trouwe volgelingen in een gedurfde missie om Geza Mott omver te werpen en de eer van hun gevallen meester te herstellen.
Het valt waarschijnlijk niet gelijk op vanwege de middeleeuwse Europese setting, maar Last Knights is grotendeels in Tsjechië opgenomen. Het productieteam koos voor Tsjechië vanwege de overvloed aan kastelen die goed passen bij de gewenste look van de film en vanwege de voordelige productiekosten.
Dit land heeft een rijke traditie in het faciliteren van grote filmproducties. Dat maakt het een populaire locatie voor het filmen van historische en fantasyfilms.
Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost
08:00Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS