TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Raiden (Clive Owen) is een moedige ridder die trouw de nobele, wijze Lord Bartok (Morgan Freeman) dient. Bartok krijgt van de corrupte minister Geza Mott (Aksel Hennie) te horen dat hij extra diep in de buidel moet tasten voor de keizer.
Bartok weigert en geeft hem een zijden zakdoek. Dit schiet bij Mott in het verkeerde keelgat en na veel strubbelingen wordt Bartok ter dood veroordeeld en moet Raiden de executie uitvoeren. Raiden is na deze verschrikkelijke gebeurtenis verscheurd door verdriet en schuldgevoelens. Hij valt in een diepe depressie, verliest zijn status en wordt door velen veracht.
Uiteindelijk raapt Raiden in Last Knights alle moed bij elkaar en vraagt Bartoks trouwe volgelingen in een gedurfde missie om Geza Mott omver te werpen en de eer van hun gevallen meester te herstellen.
Het valt waarschijnlijk niet gelijk op vanwege de middeleeuwse Europese setting, maar Last Knights is grotendeels in Tsjechië opgenomen. Het productieteam koos voor Tsjechië vanwege de overvloed aan kastelen die goed passen bij de gewenste look van de film en vanwege de voordelige productiekosten.
Dit land heeft een rijke traditie in het faciliteren van grote filmproducties. Dat maakt het een populaire locatie voor het filmen van historische en fantasyfilms.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'