TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De hele maand mei zendt TV5MONDE een unieke selectie uit van films die eerder in Cannes zijn geselecteerd, evenals portretten van iconen op het grote scherm. Met vandaag: Le Daim met Jean Dujardin in de hoofdrol.
De Franse humorist Jean Dujardin kruipt in Le Daim, ook wel bekend onder de Engelse titel Deerskin, in de rol van Georges. Hij is een veertiger die huis en haard achterlaat met maar één doel: het vinden van het suède jack van zijn dromen. En dat is pas het begin. Hij raakt namelijk na aankoop langzaam maar zeker zo geobsedeerd door zijn nieuwe kledingstuk dat hij er gesprekken mee begint te voeren.
Tijdens een van deze gesprekken vertelt het jasje hem dat hij de enige jas op aarde moet worden. Met de hulp van Denise (Adèle Haenel), die in haar vrije tijd films monteert, doet Georges er dan ook alles aan om deze droom uit te laten komen. Zelfs als daarvoor draconische maatregelen nodig zijn. Alleen wat is 'ver' en wat is 'te ver'?
Le Daim is zondag 15 mei vanaf 21:00 uur te zien op TV5MONDE. De film zal Nederlands worden ondertiteld.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?