TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Scenarioschrijver Ben Sanderson (Nicolas Cage) is door de drank zijn vrouw en zijn baan kwijtgeraakt. Dat laatste komt hem niet slecht uit, want met het geld van zijn gouden handdruk kan hij zijn wens in vervulling doen gaan: naar Las Vegas gaan om zich daar dood te drinken.
Eenmaal in het gokwalhalla aangekomen, ontmoet Ben de minstens even eenzame sekswerker Sera (Elisabeth Shue). Tussen deze verloren zielen ontstaat een zuivere liefde. Maar vanaf het begin van hun relatie is duidelijk dat Ben zich aan zijn voornemen zal houden.
Leaving Las Vegas vertelt een liefdesgeschiedenis van sobere schoonheid, ontdaan van gepsychologiseer; hartverscheurend, maar nooit deprimerend. John O’Brien, die het boek schreef waar de film op is gebaseerd, stapte twee weken nadat de film in productie ging uit het leven. Zijn vader beschouwde Leaving Las Vegas als zijn afscheidsbrief.
Nicolas Cage deed voor Leaving Las Vegas onderzoek naar zijn personage door heel veel te drinken. Daarnaast bezocht hij veel alcoholisten die in verschillende ziekenhuizen waren opgenomen. Elisabeth Shue praatte veel met sekswerkers op de beruchte strip in Las Vegas.
Leaving Las Vegas is op vrijdag 15 november 2024 om 21:25 uur te zien op NET 5.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis