TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alain (Jean-Claude Van Damme) wordt verliefd op de vriendin van een beruchte maffiabaas. Wanneer de crimineel achter de verboden affaire komt, vlucht de womanizer voor zijn leven.
Alain komt terecht in Noord-Afrika en gaat daar in dienst bij het Franse Vreemdelingenlegioen. Onder het commando van een gewelddadige officier moet hij zich zien te redden in een wereld van onbetrouwbare collega's en de bloeddorstige guerrilla’s.
Hij houdt zich op de been door te denken aan zijn ultieme wraak: terugkeren naar Parijs om de maffia aan te pakken. Voor het zover is, moet hij in Legionnaire eerst zijn diensttijd zien te overleven.
Jean-Claude Van Damme heeft de bijnaam 'The Muscles from Brussels', toch heeft de acteur in het echt een klein hartje. Van Damme heeft een zwak voor straathonden. Wanneer hij er een ziet, adopteert hij het beestje. Zo heeft hij thuis al zeven honden uit Thailand. De huisdieren zijn niet allemaal in goede conditie. Een hond heeft slechts drie pootjes, en voor een ander hondje heeft Van Damme een rolstoel gekocht.
De spierbundel heeft daarnaast uit eigen zak ooit een privévliegtuig betaald om honden over te laten vliegen. “Mijn grootste bevrediging haal ik uit het wandelen over het strand met mijn honden.”
Legionnaire is op donderdag 28 november 2024 om 23:10 uur te zien op RTL 7.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos