TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alain (Jean-Claude Van Damme) wordt verliefd op de vriendin van een beruchte maffiabaas. Wanneer de crimineel achter de verboden affaire komt, vlucht de womanizer voor zijn leven.
Alain komt terecht in Noord-Afrika en gaat daar in dienst bij het Franse Vreemdelingenlegioen. Onder het commando van een gewelddadige officier moet hij zich zien te redden in een wereld van onbetrouwbare collega's en de bloeddorstige guerrilla’s.
Hij houdt zich op de been door te denken aan zijn ultieme wraak: terugkeren naar Parijs om de maffia aan te pakken. Voor het zover is, moet hij in Legionnaire eerst zijn diensttijd zien te overleven.
Jean-Claude Van Damme heeft de bijnaam 'The Muscles from Brussels', toch heeft de acteur in het echt een klein hartje. Van Damme heeft een zwak voor straathonden. Wanneer hij er een ziet, adopteert hij het beestje. Zo heeft hij thuis al zeven honden uit Thailand. De huisdieren zijn niet allemaal in goede conditie. Een hond heeft slechts drie pootjes, en voor een ander hondje heeft Van Damme een rolstoel gekocht.
De spierbundel heeft daarnaast uit eigen zak ooit een privévliegtuig betaald om honden over te laten vliegen. “Mijn grootste bevrediging haal ik uit het wandelen over het strand met mijn honden.”
Legionnaire is op donderdag 28 november 2024 om 23:10 uur te zien op RTL 7.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie