TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met een stel Aziaten, die in mensensmokkel en vals geld zijn gespecialiseerd. Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij.
Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we ruim twintig jaar verder en is er nog altijd geen definitieve bevestiging.
Het lijkt er dan ook op dat dit het laatste deel uit de reeks is. Danny Glover is inmiddels 74 jaar, Mel Gibson 65 en Renee Russo tikt de 67 aan. Regisseur Richard Donner is inmiddels overleden (juli 2021).
De kans dat het trio in een eventueel vijfde deel weer flitsende actiescènes te berde brengt, is dus niet zo heel erg groot. En of Lethal Weapon in slow motion werkt is ook nog maar de vraag.
Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem