TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met leden van de Chinese maffia die zich bezighouden met mensensmokkel en vals geld. Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij.
Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we meer dan twintig jaar verder, maar de plannen liggen er nog steeds.
Of die vijfde film net zo flitsend wordt als zijn voorgangers is nog maar de vraag: de hoofdrolspelers zijn niet bepaald de jongsten meer. Danny Glover is inmiddels alweer 76, Mel Gibson blies op 3 januari 2022 66 kaarsjes uit.
Het is nog niet bekend of Rene Russo weer van de partij zal zijn, zij werd 68 in februari 2022.
Regisseur Richard Donner is er sowieso niet bij: hij overleed in juli 2021. Daardoor kwam het project weer even op pauze te staan, maar ondertussen heeft Mel Gibson besloten de film zelf te regisseren.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland