TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Speelt Jim Bakkum nu alweer een begeerlijke man? Ja, inderdaad, ’s lands favoriete knappe buurman is terug. Hoewel in een iets andere rol dan men zou verwachten.
In deze romantische ensemblekomedie van de makers van F*ck de liefde (2019) en Just say yes (2021), worden de liefdes- en levenskeuzes gevolgd van Ferry (Hajo Bruins) en zijn drie volwassen kinderen Maarten (Jim Bakkum), Eva (Yolanthe Cabau) en Lieke (Abbey Hoes).
Eva houdt het feit dat ze ziek is verborgen voor haar familie, Maarten vertelt niet dat hij verliefd is geworden op een andere jongeman en Lieke komt thuis met een Marokkaanse liefde die op zijn beurt eigenlijk al bestemd is voor een gearrangeerd huwelijk.
In Liefde Zonder Grenzen zijn er dus genoeg elementen voor misverstanden, conflicten en het vieren van de liefde – ook die voor je familie.
Jim Bakkum deelde voor zijn rol in Liefde Zonder Grenzen een innige zoen met Freek Bartels. Hij kreeg daar zoveel vragen over in interviews dat hij besloot wat op Instagram te zetten over de zoen. "Natuurlijk snap ik zo’n vraag, maar het mooie is dat liefde liefde is en liefde spelen dus ook niet ineens verandert omdat je toevallig een wat hariger gezicht zoent."
Dit zijn de eerste beelden van het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
19:47Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten