TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Will en Abby leren elkaar kennen in New York, waar ze allebei studeren. Ze worden verliefd.
Na een tijdje trouwen ze en krijgen ze een kind. Maar hun liefde blijkt toch niet voor eeuwig: ze gaan uit elkaar. Life Itself laat dat zien vanuit het perspectief van Will (Oscar Isaac).
In de film doet hij na hun scheiding zijn verhaal aan een therapeut (Annette Bening). Ze praten over Abby (Olivia Wilde) en Wills relatie met haar. Al snel wordt duidelijk dat hij daarin misschien niet altijd eerlijk is.
Daarnaast laat de film welke invloed Abby en Will en hun liefde hebben op de mensen om hen heen. En daarmee, indirect, op de rest van de wereld.
Tijdens het schrijven van Life Itself luisterde regisseur Dan Fogelman veel naar Bob Dylan. Vooral naar Time out of Mind. Dat dubbelalbum uit 1997 gaat voor een groot deel over Dylans scheiding van zijn tweede vrouw. Over liefde en het rouwproces na het beëindigen van een relatie.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'