TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Will en Abby leren elkaar kennen in New York, waar ze allebei studeren. Ze worden verliefd.
Na een tijdje trouwen ze en krijgen ze een kind. Maar hun liefde blijkt toch niet voor eeuwig: ze gaan uit elkaar. Life Itself laat dat zien vanuit het perspectief van Will (Oscar Isaac).
In de film doet hij na hun scheiding zijn verhaal aan een therapeut (Annette Bening). Ze praten over Abby (Olivia Wilde) en Wills relatie met haar. Al snel wordt duidelijk dat hij daarin misschien niet altijd eerlijk is.
Daarnaast laat de film welke invloed Abby en Will en hun liefde hebben op de mensen om hen heen. En daarmee, indirect, op de rest van de wereld.
Tijdens het schrijven van Life Itself luisterde regisseur Dan Fogelman veel naar Bob Dylan. Vooral naar Time out of Mind. Dat dubbelalbum uit 1997 gaat voor een groot deel over Dylans scheiding van zijn tweede vrouw. Over liefde en het rouwproces na het beëindigen van een relatie.
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders