TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Will en Abby leren elkaar kennen in New York, waar ze allebei studeren. Ze worden verliefd.
Na een tijdje trouwen ze en krijgen ze een kind. Maar hun liefde blijkt toch niet voor eeuwig: ze gaan uit elkaar. Life Itself laat dat zien vanuit het perspectief van Will (Oscar Isaac).
In de film doet hij na hun scheiding zijn verhaal aan een therapeut (Annette Bening). Ze praten over Abby (Olivia Wilde) en Wills relatie met haar. Al snel wordt duidelijk dat hij daarin misschien niet altijd eerlijk is.
Daarnaast laat de film welke invloed Abby en Will en hun liefde hebben op de mensen om hen heen. En daarmee, indirect, op de rest van de wereld.
Tijdens het schrijven van Life Itself luisterde regisseur Dan Fogelman veel naar Bob Dylan. Vooral naar Time out of Mind. Dat dubbelalbum uit 1997 gaat voor een groot deel over Dylans scheiding van zijn tweede vrouw. Over liefde en het rouwproces na het beëindigen van een relatie.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen