TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Will en Abby leren elkaar kennen in New York, waar ze allebei studeren. Ze worden verliefd.
Na een tijdje trouwen ze en krijgen ze een kind. Maar hun liefde blijkt toch niet voor eeuwig: ze gaan uit elkaar. Life Itself laat dat zien vanuit het perspectief van Will (Oscar Isaac).
In de film doet hij na hun scheiding zijn verhaal aan een therapeut (Annette Bening). Ze praten over Abby (Olivia Wilde) en Wills relatie met haar. Al snel wordt duidelijk dat hij daarin misschien niet altijd eerlijk is.
Daarnaast laat de film welke invloed Abby en Will en hun liefde hebben op de mensen om hen heen. En daarmee, indirect, op de rest van de wereld.
Tijdens het schrijven van Life Itself luisterde regisseur Dan Fogelman veel naar Bob Dylan. Vooral naar Time out of Mind. Dat dubbelalbum uit 1997 gaat voor een groot deel over Dylans scheiding van zijn tweede vrouw. Over liefde en het rouwproces na het beëindigen van een relatie.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'