TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Will en Abby leren elkaar kennen in New York, waar ze allebei studeren. Ze worden verliefd.
Na een tijdje trouwen ze en krijgen ze een kind. Maar hun liefde blijkt toch niet voor eeuwig: ze gaan uit elkaar. Life Itself laat dat zien vanuit het perspectief van Will (Oscar Isaac).
In de film doet hij na hun scheiding zijn verhaal aan een therapeut (Annette Bening). Ze praten over Abby (Olivia Wilde) en Wills relatie met haar. Al snel wordt duidelijk dat hij daarin misschien niet altijd eerlijk is.
Daarnaast laat de film welke invloed Abby en Will en hun liefde hebben op de mensen om hen heen. En daarmee, indirect, op de rest van de wereld.
Tijdens het schrijven van Life Itself luisterde regisseur Dan Fogelman veel naar Bob Dylan. Vooral naar Time out of Mind. Dat dubbelalbum uit 1997 gaat voor een groot deel over Dylans scheiding van zijn tweede vrouw. Over liefde en het rouwproces na het beëindigen van een relatie.
Partnerbijdrage
Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken
20:26Opnames realityserie Wolter Kroes starten binnenkort
16:22Hassan Slaby keert terug in GTST