TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie bang is in het donker kan deze film beter niet kijken, want wat als die angsten echt blijken te zijn?
Rebecca (Teresa Palmer) was in haar jeugd bang als de lichten uitgingen. Ze wist nooit of de angstaanjagende dingen die ze zag in het donker wel echt waren. Ze dacht die jeugdangsten achter zich gelaten te hebben toen ze uit huis ging.
Alleen ervaart haar broertje Martin (Gabriel Bateman) nu dezelfde enge en onverklaarbare en angstaanjagende gebeurtenissen als zij toentertijd. De entiteit die hen teistert lijkt een mysterieuze band te hebben met hun moeder, Sophie (Maria Bello). Hoe meer ze te weten komen in Lights Out, hoe meer ze vrezen voor hun leven in het donker.
Lights Out is het speelfilmdebuut van regisseur David F. Sandberg. Hij had het verhaal al gebruikt in een gelijknamige korte film. Die werd online zo positief ontvangen dat hij de kans kreeg om er een langere film van te maken.
De horrorfilm werd voor minder dan 5 miljoen dollar gemaakt en wist dat alleen op de openingsdag al terug te verdienen. Uiteindelijk werd er bijna 150 miljoen dollar aan tickets verkocht.
Een vervolg werd daarom al meteen aangekondigd, maar of die er ook nog komt is maar de vraag. Zeven jaar later is de productie nog steeds niet begonnen en lijkt er weinig schot in de zaak te zitten.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'