TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beste vriendinnen Mia (Tiffany Haddish) en Mel (Rose Byrne) hebben samen een cosmeticabedrijfje. Ze runnen het met veel enthousiasme.
Bovendien hebben ze veel creatieve ideeën. Hun producten doen het goed.
Probleempje: van geldzaken hebben de twee minder verstand. Ze kunnen verkopen wat ze willen, ze staan in Like a Boss continu rood.
De centen van de rijke financier Claire (Salma Hayek) komen dus als geroepen. Even voelen de meiden zich een échte baas.
Totdat blijkt dat deze hooggehakte investeerder keihard bezig is hun ideeën te stelen. Houdt de hechte vriendschap stand in het licht van de lelijke werkelijkheid van de beautywereld?
Salma Hayek wilde ver gaan voor haar rol in Like a Boss. Ze overwoog zelfs botoxinjecties te laten zetten omdat ze vond dat Claire iemand was die dat zou doen.
Uiteindelijk bracht ze dat bezoekje aan de plastisch chirurg toch maar niet. De botox zou namelijk nog niet zijn uitgewerkt op het moment dat ze aan haar volgende filmproject zou moeten beginnen.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé