TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beste vriendinnen Mia (Tiffany Haddish) en Mel (Rose Byrne) hebben samen een cosmeticabedrijfje. Ze runnen het met veel enthousiasme.
Bovendien hebben ze veel creatieve ideeën. Hun producten doen het goed.
Probleempje: van geldzaken hebben de twee minder verstand. Ze kunnen verkopen wat ze willen, ze staan in Like a Boss continu rood.
De centen van de rijke financier Claire (Salma Hayek) komen dus als geroepen. Even voelen de meiden zich een échte baas.
Totdat blijkt dat deze hooggehakte investeerder keihard bezig is hun ideeën te stelen. Houdt de hechte vriendschap stand in het licht van de lelijke werkelijkheid van de beautywereld?
Salma Hayek wilde ver gaan voor haar rol in Like a Boss. Ze overwoog zelfs botoxinjecties te laten zetten omdat ze vond dat Claire iemand was die dat zou doen.
Uiteindelijk bracht ze dat bezoekje aan de plastisch chirurg toch maar niet. De botox zou namelijk nog niet zijn uitgewerkt op het moment dat ze aan haar volgende filmproject zou moeten beginnen.
De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST