TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lion-hoofdkarakter Saroo groeit op in een dorpje in India. Zijn ouders hebben het niet breed, maar ze zijn wel gelukkig. Als Saroo vijf is, gaat hij met zijn oudere broer op pad, maar hij had nooit kunnen beseffen wat er daar gebeurt. Onderweg raakt hij namelijk zijn broer kwijt en belandt het pas vijfjarige jongetje in zijn eentje aan boord van een passagierstrein. Die trein brengt hem naar de metropool Calcutta, zo'n 1600 kilometer van zijn huis vandaan.
De jonge Saroo (Sunny Pawar) zwerft wat door de stad en komt uiteindelijk in een weeshuis terecht. Niet veel later adopteert een Australisch stel hem. Bij John (David Wenham) en Sue (Nicole Kidman) heeft Saroo een gelukkige jeugd. Toch wordt hij - als hij volwassen is - (Dev Patel) steeds nieuwsgieriger naar wie zijn echte ouders zijn. En dus start hij een zoektocht. Maar de vraag is: weet hij ook de antwoorden te vinden die hij graag wil hebben?
Lion is maandag 27 juni om 20:30 uur te zien op FilmBox. Benieuwd wat die tv-zender nog meer te bieden heeft? Je leest er hier alles over.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro