TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lion-hoofdkarakter Saroo groeit op in een dorpje in India. Zijn ouders hebben het niet breed, maar ze zijn wel gelukkig. Als Saroo vijf is, gaat hij met zijn oudere broer op pad, maar hij had nooit kunnen beseffen wat er daar gebeurt. Onderweg raakt hij namelijk zijn broer kwijt en belandt het pas vijfjarige jongetje in zijn eentje aan boord van een passagierstrein. Die trein brengt hem naar de metropool Calcutta, zo'n 1600 kilometer van zijn huis vandaan.
De jonge Saroo (Sunny Pawar) zwerft wat door de stad en komt uiteindelijk in een weeshuis terecht. Niet veel later adopteert een Australisch stel hem. Bij John (David Wenham) en Sue (Nicole Kidman) heeft Saroo een gelukkige jeugd. Toch wordt hij - als hij volwassen is - (Dev Patel) steeds nieuwsgieriger naar wie zijn echte ouders zijn. En dus start hij een zoektocht. Maar de vraag is: weet hij ook de antwoorden te vinden die hij graag wil hebben?
Lion is maandag 27 juni om 20:30 uur te zien op FilmBox. Benieuwd wat die tv-zender nog meer te bieden heeft? Je leest er hier alles over.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten