TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wens jij je baas ‘from hell’ wel eens pech toe? April (Issa Rae) in ieder geval wel.
Ze loopt dagelijks op haar tenen om het haar veeleisende bazin Jordan (Regina Hall) naar de zin te maken. Dat lukt nooit. Het is dan ook een heerlijk koekje van eigen deeg in Little als diezelfde dame ontwaakt als dertienjarig meisje. Precies de leeftijd waarop je een grote mond kan hebben, maar eigenlijk niemand dat gekwaak serieus neemt.
Vanaf dat moment heeft de bazin April nodig om gehoord te worden, want er staat een zakendeal op stapel. Het moge duidelijk zijn: karma is a bitch.
Deze komedie, uit de koker van de producers van Night School en Girls Trip, is geïnspireerd op een behoorlijk lollig verhaalidee van tiener Marsai Martin; de actrice die de dertienjarige bazin uit dit komische verhaal speelt.
Alsof dat nog niet genoeg is, was ze ook nog eens aan Little verbonden als uitvoerend producent. Daarmee is ze de jongste producent van een studiofilm ooit.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht