TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Affleck begon aan zijn carrière als regisseur met Gone Baby Gone, dat gebaseerd is op een boek van auteur Dennis Lehane. Voor zijn vierde film als regisseur heeft hij weer een boek van de Mystic River en Shutter Island auteur gekozen: Live By Night.
Boston, de jaren 20. Ondanks dat zijn vader (Brendan Gleeson) een belangrijke politiecommissaris is, is Eerste Wereldoorlog-veteraan Joe Coughlin (Ben Affleck) zelf in de criminaliteit beland. Hij heeft zijn familie de rug toegekeerd in Live By Night en probeert zijn weg te vinden tussen genadeloze gangsters tijdens de drooglegging.
Hij wordt een grotere naam wordt in de onderwereld en verdient veel geld. Zijn succes heeft ook nadelen: hij kan niemand vertrouwen en krijgt gevaarlijke vijanden: waaronder maffiabazen en de Ku Klux Klan.
De eerste drie films die Ben Affleck werden allemaal genomineerd voor één of meerdere Oscars. Argo won zelfs de Oscar voor best film. Live By Night was helaas een stuk minder succesvol. De film werd een flop.
De film ging later in productie dan in eerste instantie de bedoeling was. Dat kwam omdat Affleck de hoofdrol in David Finchers Gone Girl aannam. Hij kon de kans om met Fincher te werken niet afslaan aangezien hij altijd al in een van zijn films wilde spelen.
GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel