TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Die Hard is onlosmakelijk verbonden met de naam Bruce Willis. Willis kroop al vijf keer in de huid van agent John McClane, die het steevast moet opnemen tegen gevaarlijke gekken.
Live Free or Die Hard uit 2007 is de vierde film in de reeks. Deze keer hebben terroristen een aantal Amerikaanse overheidscomputers gehackt. Alle sporen lijken naar de jonge hacker Matt (Justin Long) te leiden. Tot John McClane bij hem op de stoep staat om hem een lesje te leren.
Dan blijkt dat Matt onschuldig is. Dat niet alleen: de echte daders zijn ook nog eens zo brutaal geweest om Johns dochter te ontvoeren. Wie John McClane een beetje kent, weet dat dat een slecht idee is. Samen met Matt gaat hij op pad om zijn dochter te bevrijden en de ontvoerders betaald te zetten.
Justin Long speelt de rol van hacker Matt. Het had niet veel gescheeld of Justin Timberlake had die rol gespeeld.
Timberlake is niet het enige (ex-)tienersterretje dat bijna in Live Free or Die Hard te zien was: Britney Spears en Jessica Simpson deden auditie voor de rol van John McClane's dochter Lucy. Die rol ging uiteindelijk naar Mary Elizabeth Winstead.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord