TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Die Hard is onlosmakelijk verbonden met de naam Bruce Willis. Willis kroop al vijf keer in de huid van agent John McClane, die het steevast moet opnemen tegen gevaarlijke gekken.
Live Free or Die Hard uit 2007 is de vierde film in de reeks. Deze keer hebben terroristen een aantal Amerikaanse overheidscomputers gehackt.
Alle sporen lijken naar de jonge hacker Matt (Justin Long) te leiden. Tot John McClane bij hem op de stoep staat om hem een lesje te leren.
Dan blijkt dat Matt onschuldig is. Dat niet alleen: de echte daders zijn ook nog eens zo brutaal geweest om Johns dochter te ontvoeren.
Wie John McClane een beetje kent, weet dat dat een slecht idee is. Samen met Matt gaat hij op pad om zijn dochter te bevrijden en de ontvoerders betaald te zetten.
Justin Long speelt de rol van hacker Matt. Het had niet veel gescheeld of Justin Timberlake had die rol gespeeld.
Timberlake is niet het enige (ex-)tienersterretje dat bijna in Live Free or Die Hard te zien was: Britney Spears en Jessica Simpson deden auditie voor de rol van John McClane's dochter Lucy. Die rol ging uiteindelijk naar Mary Elizabeth Winstead.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix