Film
Mark Wahlberg loopt in een hinderlaag in Lone Survivor
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 11-11-22 10:35

Een kleine elite-eenheid bestaande uit vier Navy SEALs krijgt de opdracht om talibanleider Ahmad Shah op te sporen en te doden. Shah houdt zich schuil in een klein dorp nabij het Hindu Kush gebergte.
Lone Survivor
De Navy SEALs stellen zich verdekt op en wachten tot de schemering valt. Dan stuiten ze op Afghaanse geitenherders.
De mannen hebben in Lone Survivor drie opties: de herders doodschieten, vastbinden of vrijlaten. Ze kiezen voor het laatste, met de kans dat de Afghanen hen gaan verraden.
Die vrees komt uit en de SEALs raken omsingeld door de taliban. Een gevecht barst los, maar de kans op overleven lijkt zeer gering.
Mark Wahlberg
Lone Survivor is gebaseerd op het gelijknamige boek van Marcus Luttrell, een van de vier Navy SEALs. De titel geeft eigenlijk al een hint: Marcus is de enige die de hinderlaag overleefd heeft.
Acteur Mark Wahlberg speelt de rol van Marcus Luttrell. Om zich voor te bereiden op die rol, wilde Wahlberg Luttrell ontmoeten.
De ex-militair zag dat eerst helemaal niet zitten. Wahlberg wist hem uiteindelijk toch over te halen. De twee hadden een openhartig gesprek over de heftige gebeurtenis.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Het Rotterdamse liefdesverhaal Casa Coco is nu te huur bij Pathé Thuis
Joke Bruijs en Gerard Cox spelen de hoofdrollen in de romantische komedie Casa Coco waarin de Rotterdamse Pleun haar jeugdliefde totaal onverwacht terugziet op een tropisch eiland.
Tijd voor MAX in het teken van diabetes
In Nederland krijgen iedere week 1.000 mensen de diagnose diabetes. Daarom besteed Tijd voor MAX op woensdag 22 maart aandacht aan deze chronische ziekte. Diverse gasten zoals wetenschapsjournalist Diederik Jekel, onderzoeker prof. dr. Eelco de Koning en cabaretière Tineke Schouten bespreken de impact die diabetes heeft en de laatste ontwikkelingen.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:00Podcast - Verborgen Parels op Netflix: na My Octopus Teacher eet je nooit meer octopus
06:47Vanavond op TV: Strandgasten, Race Across the World, Pacific Rim
21:46Nieuw seizoen Blow Up maakt opwachting in mei
18:15Alcoholverslaving centraal in boek van Dan Karaty
18:02Songfestival-duo gevolgd door camera's voor documentaire