TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lynn (Roxanne Scrimshaw) en Lucy (Nichola Burley) zijn al sinds ze elkaar in de brugklas hebben leren kennen onafscheidelijk, ondanks dat hun levens heel erg van elkaar verschillen.
Lynn werd al jong moeder, Lucy bleef nog jaren feesten. Nu ook zij een zoontje heeft, is dat een hele overgang. Lucy moet eraan wennen dat ze niet meer de vrijheid heeft die ze ooit had; ondertussen gaat Lynn voor het eerst in haar leven aan het werk.
Dat verandert hun vriendschap, al wordt die in Lynn + Lucy pas echt op de proef gesteld na een tragische gebeurtenis.
Die dwingt Lynn te kiezen tussen Lucy en de buurtgenoten die een zondebok zoeken voor wat er is gebeurd. De grens tussen goed en slecht is niet zo zwart-wit als die tweede groep denkt, maar als ze het ook maar deels bij het rechte eind hebben, zet dat hun haar verhouding met Lucy – en daarmee haar hele leven – op losse schroeven.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski