TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De opzet van het scenario voor Ma is een beetje vreemd, maar had best aangenaam griezelig uit kunnen pakken. Helaas is het eindresultaat toch niet helemaal geslaagd.
Een groep tieners uit een keurige buitenwijk heeft behoefte aan drankovergoten avondjes, maar geen zichzelf respecterende kroeg laat hen binnen. Dan doen ze een gelukkige vondst in de buurt. Sue Ann (Octavia Spencer), een alleenstaande vrouw van middelbare leeftijd die zichzelf ‘Ma’ noemt, wil haar kelder voor hen openstellen.
Ze moeten wel beloven nooit te schelden of naar boven te komen. Het lijkt de ideale plek om veilig te experimenteren met alles wat God en hun ouders verboden hebben. Maar dan kennen ze Ma nog niet!
Ma is een film van regisseur Tate Taylor, die eerder het gevierde The Help (ook met Octavia Spencer) en de spannende bestsellerverfilming The Girl on the Train leverde.
Het personage Sue Ann was in eerdere versies van het script een witte vrouw. Toen Taylor hoorde dat Octavia Spencer interesse had in de rol, paste hij het script aan zodat de rol beter bij een Afro-Amerikaanse vrouw zou passen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten